...hamin

وقتی این راکت الکتریکی رو دستم می گیرم، می شم یه خونخوار، می خوام همشونو از بین ببرم. همه پشه های خونخوارو.

از وقتی پشه ها به قرص حشره کش و پیف پاف ها عکس العملی نشون نمی دادند و شاید تبدیل به شام هر شب اون ها شده بود و هر شب منتظر قرص های آبی رنگ بودند تا بوشو استشمام کنند و برن سراغ بدن های پر خون بعد از شام ما، خرید یک حشره کش جدید لازم بود. اونم برقی. یه چیزی شبیه راکت تنیس که به جای نخ های پلاستیکی روی اون ، تار و پودهای فلزی نصب شده بود، یه چیزی شبیه سیم های خاردار برق دار، پشه ها به این نخ های فلزی گیر می کردند و در اثر جرقه و جریان برق در جا خشکشون می زد. می افتادند روی زمین. پس از یه مدتی کف خونه ما شده بود قبرستون پشه های خشک شده که بیشتر در فیگور پرواز بودند. مورچه ها هم دیگه میلشون به پشه های برق گرفته نمی کشید. از طرفی اونقدر از این وسیله خوشم اومده بود که در نبود پشه ها، به مورچه ها، سوسک ها، کرم های خاکی، گل های توی گلدون، گربه ها، و هر موجود زنده ای که در نزدیکی من بود حمله می کردم. گاهی وقت ها وسوسه می شدم که به اعضای خانواده هم هجوم ببرم. هر چند می دونستم قدرتش 20 وات بیشتر نیست.

باید قدرتشو بیشتر می کردم.

تو ذهنم شهری رو ساختم که تو خیابونا و خونه هاش پر بود از آدم های خشک شده، هر کدوم تو یه حالت خاصی. می شه گفت یه نمایشگاه از آدم های خشک شده.

قدرتشو 10 برابر کردم. واسه شروع یه نمایشگاه توی خونه خودم ساختم. بعد همسایه ها و همین جور بقیه آدم ها. همه شهر رو خشک کردم. دیگه هیچ آدمی نبود که در حرکت باشه.

احساس قدرتی در من به وجود اومد، احساسی که همیشه مال شخصیت های اول رمان ها و فیلم ها بود. کاش می دونستم که اون شخصیت ها، وقتی اطرافشون هیچ موجودی در حرکت نباشه، چیکار می کردند. همش به این قضیه فکر می کردم، بعضی وقتا ساعت ها یه جا ثابت می موندم می رفتم و به یه نقطه خیره می شدم. با صدای قاروقور شکمم از خواب بیدار می شدم. می رفتم سر یخچال. حال جویدن غذاهای خشک و بی مزه رو نداشتم. دوست داشتم باز به اون مبل برگردم و لم بدم، فقط فکر کنم و به جسدهای خونوادم که چند ماهی می شد خوابیده بودند، نگاه کنم. شاید منم بتونم چند ماهی رو بخوابم....خیلی خسته ام...

...hamin

پنجشنبه 15 فروردین 1392موضوع مطلب : داستان کوتاه,
ارسال شده توسط ابوالفضل قاضی در ساعت 18:15 | نظرگاه()
[cb:post_create_date]
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic